Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gminne Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Jezierzycach Sp. z o.o.
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Wykaz dokumentów do wniosku o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego

 

WYKAZ  DOKUMENTÓW, JAKIE NALEŻY  

ZAŁĄCZYĆ DO DEKLARACJI O DOCHODACH

SKŁADANYCH  WRAZ Z  WNIOSKIEM O ZAWARCIE UMOWY

NAJMU LOKALU MIESZKALNEGO

 

1. Zaświadczenie z zakładu pracy o wysokości dochodów uzyskanych przez osobę ubiegającą się o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego oraz przez osoby zgłoszone do wspólnego zamieszkania, za okres pełnych trzech miesięcy kalendarzowych bezpośrednio poprzedzających datę złożenia wniosku o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego (na załączonym do wniosku druku). 

Zaświadczenie o wysokości dochodów, wystawione za granicą powinno być udokumentowane tłumaczeniem przez tłumacza przysięgłego na język polski.
W przypadku jeśli w zaświadczeniu nie występują wymagane składniki, tj. koszty uzyskania przychodu lub składki na ubezpieczenie emerytalne, rentowe i chorobowe, najemca zobowiązany jest do przedstawienia oświadczenia , że pracodawca nie nalicza ww. składników –wyszczególnić jakich.

2.Kserokopia decyzji o przyznaniu prawa do renty lub emerytury.

3. Oświadczenie o wysokości dochodów uzyskanych przez osobę ubiegającą się o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego oraz przez osoby zgłoszone do wspólnego zamieszkania, za okres pełnych trzech miesięcy kalendarzowych bezpośrednio poprzedzających datę złożenia wniosku o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego (w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej).

4. Zaświadczenie z Urzędu Gminy Słupsk (wypełnia Ewidencja Ludności) o zameldowaniu na pobyt stały (dotyczy osoby ubiegającej się o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego)    UWAGA  patrz pkt. II 4 wniosku.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Rafał Kuleta 08-04-2009 07:32
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 08-04-2009
Ostatnia aktualizacja: Iwona Jasińska 07-01-2016 10:03