Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gminne Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Jezierzycach Sp. z o.o.
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Regulamin rozliczania kosztów dostawy ciepła do lokali w zasobach administrowanych i zarządzanych przez GTBS w Jezierzycach Sp. z o.o.
2 Zarządzenie Prezesa Zarządu Gminnego Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Jezierzycach Sp. z o.o z dnia 18-06-2021 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu rozliczania kosztów dostawy ciepła do lokali w zasobach administrowanych i zarządzanych przez GTBS w Jezierzycach Sp. z o.o.
3 Informacja w sprawie dnia wolnego od pracy.
4 Informacja w sprawie dnia wolnego od pracy.
5 Regulamin rozliczania kosztów zużycia wody i odprowadzania ścieków w zasobach administrowanych i zarządzanych przez GTBS w Jezierzycach Sp. z o.o.
6 Zarządzenie Prezesa Zarządu Gminnego Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Jezierzycach Sp. z o.o z dnia 02-01-2023 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu rozliczania kosztów zużycia wody i odprowadzania ścieków w zasobach administrowanych i zarządzanych przez GTBS w Jezierzycach Sp. z o.o.
7 Informacja o naborze kandydatów zainteresowanych zawarciem umowy najmu lokalu mieszkalnego-jednopokojowego w Jezierzycach przy ul. Ogrodowej 2 oraz zasady przydziału mieszkań.
8 Informacja o naborze kandydatów zainteresowanych zawarciem umowy najmu lokalu mieszkalnego-dwupokojowego w Siemianicach przy ul. Kasztanowej 10 oraz zasady przydziału mieszkań.
9 Informacja o naborze kandydatów zainteresowanych zawarciem umowy najmu lokalu mieszkalnego-dwupokojowego w Siemianicach przy ul. Kasztanowej 10 oraz zasady przydziału mieszkań.
10 Informacja o naborze kandydatów na najemcę lokalu w budynku przy ul.Ogrodowa 2 w Jezierzycach